ZISiBO – Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego sp. z o.o.

W latach 2018 oraz 2019 otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie:

Nagrody ZISIBO

Nagrody Zisibo
Otrzymaliśmy kilkanaście prestiżowych nagród.

Puls Biznesu już po raz 19. przyznał tytuły Gazeli Biznesu. Od lat wyróżniane są nim przedsiębiorstwa, które stawiają na stały rozwój i prawidłowe zarządzanie zasobami. Po raz drugi raz z rzędu tytułem Gazeli Biznesu została uhonorowana również firma ZISiBO.

Każde przedsiębiorstwo, które ubiega się o tytuł, musi wykazać, że stale odnotowuje wzrost przychodów, a co za tym idzie – dynamicznie się rozwija. Proces zgłaszania i weryfikacji jest długi – trwa od września do grudnia, dlatego można być pewnym, że jest przeprowadzony dokładnie i z zachowaniem najwyższej staranności. Dzięki temu tytuł otrzymują przedsiębiorstwa, dla których szczególnie ważne jest rozszerzanie zasięgu usług. Dziękujemy za wyróżnienie. Mamy nadzieję, że na tytuł Gazeli Biznesu zasłużymy jeszcze niejeden raz.


„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

W maju 2014 roku w Warszawie otrzymaliśmy statuetkę ZŁOTEGO INSTALATORA za wzorcowe wykonawstwo sieci i instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, stacji redukcyjno-pomiarowych gazu, instalacji centralnego ogrzewania, sieci ciepłowniczych i chłodniczych, instalacji klimatyzacyjnych oraz kotłowni i wymiennikowni ciepła.

Jest to nagroda przyznawana przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz redakcję Polskiego Instalatora.

26 września 2012 w Krakowie zostaliśmy wyróżnieni nagrodą „Złoty Laur Małopolski” przyznawaną przez Małopolskie Biuro Promocji działające przy Wojewódzkim Klubie Techniki i Rozwoju w Krakowie. 1,5 roku wcześniej w grudniu 2010 r otrzymaliśmy „Srebrny Laur Małopolski”.

Laureatami konkursu zostają firmy stawiające na rozwój i nowoczesne rozwiązania, charakteryzujące się najwyższą jakością produkowanych wyrobów lub świadczonych usług oraz posiadające jasne perspektywy rozwoju firmy.

Konkurs na złoty oraz srebrny laur Małopolski organizowany jest przez Małopolskie Biuro Promocji przy Wojewódzkim Klubie Techniki i Rozwoju w Krakowie od 2001 roku pod honorowym patronatem wojewody małopolskiego oraz prezesa WKTiR.

Statuetki przyznawane są każdego roku, a imprezy podczas których następuje ich wręczenie, w środowisku biznesowym zasłużyły już sobie na miano prestiżowych. Ta akcja, promująca najlepsze zakłady Małopolski, stanowi wartościowe wyróżnienie i najlepszy dowód potwierdzający rozwój nagrodzonych firm. Jest to również sposób na docenienie właścicieli firm i ich pracowników oraz znaczenia firm, obecnych na małopolskim rynku.